CASTING JUŻ JUTRO!

Do projektu „Szanuję-segreguję” napłynęło aż 170 zgłoszeń. To dowodzi, że w gdańszczanach tkwi wielka potrzeba zmiany swoich nawyków na proekologiczne oraz duża otwartość na nowe doświadczenia. Preselekcja była trudna i została dokonana pod kątem kilku elementów.

 

Szukaliśmy osób, które są chętne do nauki i wskazują na braki wiedzy w temacie właściwej segregacji spowodowane min. czasem lub warunkami. Skupiliśmy się na wyborze gospodarstw z różnych dzielnic Gdańska, ale też z różnych zabudowań (wielorodzinna, jednorodzinna), poszukiwaliśmy ludzi w różnym wieku oraz o różnorodnym składzie osobowym przypadającym na dane gospodarstwo domowe

 

Dziękujemy każdemu, kto przysłał do nas swoje zgłoszenie. Te rodziny, które nie przeszły do dalszego etapu otrzymały od nas specjalne podziękowania mailem, a składając głęboki ukłon w stronę ich gotowości do podjęcia wyzwania oraz chęci poszerzenia wiedzy daliśmy im możliwość otrzymania specjalnej publikacji ułatwiającej codzienną segregację jaką jest „Słownik poprawnej segregacji”. 

 

Z wybranymi do castingu rodzinami spotykamy się jutro. Już w poniedziałek poznamy tych, którzy podejmą wyzwanie, czyli członków 5 gospodarstw domowych wybranych w castingu!

 

Polityka Prywatności